Національна свідомість - запорука незалежності держави, але цього в нашому суспільстві поки що не вистачає.
Національна свідомість - запорука незалежності держави, але цього в нашому суспільстві поки що не вистачає. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповіла народний депутат України Ірина Фаріон.
Розмірковуючи про те, як змінилася Україна за останні роки незалежності, наша співрозмовниця зазначає наступне: «Незалежність - це в першу чергу духовний і моральний вибір. Я сьогодні прилетіла з Греції, відпочивала, і коли я підійшла до табла і прочитала «Львов», я зрозуміла, що я лечу в залежну країну, тому що мова — це символ самодостатності держави. І коли мені доводилося в Греції на кожному кроці пояснювати, що українська мова це зовсім інше, ніж російська мова, і що не смійте відкривати до мене рота мовою агресора, війни і окупанта, то я зрозуміла, що я повертаюся в країну для страшної боротьби за її незалежність».
На думку Ірини Фаріон, якщо б український народ був по-справжньому незалежним, він би ніколи в житті не обирав таку владу, яку обирає.
«А наш народ обирає або чужинців, або винятково залежних людей — залежних в плані духовному, культурному і моральному», - зазначає експерт.
За словами політика, цей світ належить тільки сильним, і щоб вижити, треба самому ставати хижаком.
«Це і є основне призначення кожної держави.
І тільки тоді, коли Україна стане сильною державою, вона зможе вважати себе незалежною», - каже наша співрозмовниця.
«Греція — це сильна держава, я відчула це і побачила. Їм до одного міста ці дефолти, їхні проблеми з європейською унією і всього іншого. Це люди, які виростають з великої глибокої історичної культури, які ніколи не зрадять ані своєї мові, ані традицій», - додає Фаріон.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві
Зустріч Зеленського і Трампа буде закритою для преси
ЗМІ: на зустріч із Зеленським запросили всіх сенаторів США
Зеленський вже прибув до США і розповів про свій пріоритет
WSJ розповіло, як Трамп захоплюється Україною і її безпілотниками