Прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен впевнений, що на саміті Євросоюзу 28-29 червня буде ухвалене рішення про продовження санкцій проти Росії.

Прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен впевнений, що на саміті Євросоюзу 28-29 червня буде ухвалене рішення про продовження санкцій проти Росії.
Про це він заявив на прес-конференції у Копенгагені після зустрічі з українським колегою Володимиром Гройсманом, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
"Ми хочемо підтримати Україну, і для цього ми маємо зберігати тиск на Росію. Тому ми дуже підтримуємо рішення про продовження санкції цього тижня, коли ми зустрінемося з іншими лідерами (держав Європейського Союзу)", - заявив Расмуссен.
Попри суспільне занепокоєння щодо можливого вето на рішення про санкції з боку окремих країн (зокрема Італії), данський прем’єр впевнений, що рішення буде ухвалене.
"Я можу передбачити, що там (на саміті) буде консенсус з цього приводу", - заявив він.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском
В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні
Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки
Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві