Пн, 25 червня 2018

Президентом ПАРЄ стала соціалістка зі Швейцарії

Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) стала швейцарська депутатка Ліліан Морі Паск’є.

Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) стала швейцарська депутатка Ліліан Морі Паск’є.

Трансляція засідання ПАРЄ велася на сайті Ради Європи.

Паск’є затвердили без голосування. Вона була єдиним кандидатом на цю посаду як представниця соціалістів. За принципом ротації, саме за ними закріплена квота голови ПАРЄ до кінця наступного року.

Попередній голова ПАРЄ, соціаліст Мікеле Ніколетті, зазнав несподіваної поразки на парламентських виборах в Італії. Після формування нової делегації італійського парламенту він втратив посаду члена ПАРЄ.

Морі Паск’є була у ПАРЄ доповідачкою з російського питання і неодноразово критикувала РФ за агресію проти України та звуження демократичних свобод всередині Росії.

Свого часу вона була однією з авторок спільної заяви доповідачів ПАРЄ з вимогою до РФ про звільнення надії Савченко.

Водночас, Ліліан Морі Паск’є виступає за збереження діалогу з РФ, в тому числі у рамках асамблеї. Після затвердження на посаді президента вона очолить спеціальний комітет, який домовляється про зняття політичних санкцій з російської делегації.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском Сьогодні, 29 липня

В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні Сьогодні, 29 липня

Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки Сьогодні, 29 липня

Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС Сьогодні, 29 липня

Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня Сьогодні, 29 липня

Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі Вчора, 28 липня

Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі Вчора, 28 липня

Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року Вчора, 28 липня

Новий посол Франції прибув до Києва Вчора, 28 липня

Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві Вчора, 28 липня