Сб, 23 червня 2018

Україна нарощує експорт до ЄС: за 4 місяці частка склала понад 42,9%

Основним торговельним партнером України в експорті товарів залишається Європейський Союз - за перші 4 місяці цього року його частка склала 42,9%.


Фото: www.epravda.com.ua

Основним торговельним партнером України в експорті товарів залишається Європейський Союз - за перші 4 місяці цього року його частка склала 42,9%.

Про це Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило на своїй сторінці у Facebook.

"У порівнянні з аналогічним періодом у 2017 році нам вдалося зробити якісний ривок в торгівлі до ЄС", - наголосили у міністерстві.

Експорт України до Євросоюзу за перші чотири місяці збільшився на 26,6% ($1,4 млрд) і склав $6,6 млрд.

У міністерстві додають: Україні є що запропонувати європейському ринку. За останні чотири місяці в структурі українського експорту до ЄС з’явилося 366 товарних підпозицій. Серед них: пропілен, полівінілхлорид, електричне сигналізаційне обладнання для залізниць та трамвайних колій та навіть яйця птиці без шкаралупи.

Зауважимо, темпи зростання експорту до Євросоюзу є значно вищими ніж в цілому з України. За даними Державної служби статистики України, загалом експорт товарів з України за січень-квітень цього року виріс на 12,8%.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском Сьогодні, 29 липня

В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні Сьогодні, 29 липня

Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки Сьогодні, 29 липня

Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС Сьогодні, 29 липня

Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня Сьогодні, 29 липня

Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі Вчора, 28 липня

Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі Вчора, 28 липня

Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року Вчора, 28 липня

Новий посол Франції прибув до Києва Вчора, 28 липня

Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві Вчора, 28 липня