Пн, 11 червня 2018

Туск відповів США на заяви про "місце в пеклі", ставши на захист Трюдо

Саміт G7 у канадському Квебеку продемонстрував розбіжність учасників "сімки" з низки питань.

Президент Європейської ради Дональд Туск підтримав прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, на адресу якого пролунали критичні заяви з боку президента США та чиновників Білого дому.

Про це він написав у Twitter.

"На небесах є особливе місце для Джастіна Трюдо. Канада, дякую за ідеальну організацію саміту G7!" - написав Туск.

There is a special place in heaven for @JustinTrudeau. Canada, thank you for the perfect organisation of G7!

- Donald Tusk (@eucopresident) 10 червня 2018 р.

Раніше директор Білого дому з торгової політики Пітер Наварро в ефірі каналу Fox News заявив, що "у пеклі є особливе місце для тих іноземних лідерів, які обирають дипломатію зради щодо президента Трампа, а потім намагаються встромити йому ніж у спину, коли президент іде до виходу".

"І це те, що зробив віроломний Джастін Трюдо на цій шутовській прес-конференції. Слабкий, нечесний Джастін Трюдо", - сказав він.

Як відомо, саміт G7 у канадському Квебеку був продемонстрував розбіжність учасників "сімки" з низки питань. Трамп залишив зібрання та відмовився підписувати комюніке саміту G7.

Також учасники не мали спільної думки щодо можливості повернення Росії до цього формату. Детальніше про це - в статті Повернення Росії до "Великої сімки": причини і наслідки гучної заяви Трампа

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском Сьогодні, 29 липня

В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні Сьогодні, 29 липня

Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки Сьогодні, 29 липня

Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС Сьогодні, 29 липня

Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня Сьогодні, 29 липня

Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі Вчора, 28 липня

Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі Вчора, 28 липня

Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року Вчора, 28 липня

Новий посол Франції прибув до Києва Вчора, 28 липня

Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві Вчора, 28 липня