В Італії популістські партії "Рух 5 зірок" та "Ліга" висунули на посаду прем’єр міністра кандидатуру професора права Джузеппе Конте, практично невідомого у політиці.
В Італії популістські партії "Рух 5 зірок" та "Ліга" висунули на посаду прем’єр-міністра кандидатуру професора права Джузеппе Конте, практично невідомого у політиці.
Про це повідомляє видання Politico.
"Конте буде прем’єр-міністром політичного уряду", - сказав лідер "Руху 5 зірок" Луїджі Ді Майо після того, як вніс кандидатуру Конте на розгляд президенту.
Конте працював як адвокатом, так і академічним професором, і його резюме включає короткі періоди викладання в університетах Йєля, Нью-Йорка та Кембриджа. Він був запропонований як можливий міністр "Руху 5 зірок" перед виборами у березні.
Конте є малознаним за межами політичних кіл Риму і не має значного політичного досвіду. Його характеризують як технократа, що, за твердженням критиків, суперечить передвиборчим гаслам обох популістських партій, які беруть участь у формуванні коаліції.
Corriere della Sera, провідна щоденна газета Італії, охарактеризувала Конте "як поміркованого та збалансованого".
Читайте також Проти санкцій та за діалог з РФ: що хочуть змінити в Європі нові прем’єр та уряд Італії
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском
В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні
Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки
Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня
Зеленський провів зустріч з Трампом у Білому домі
Зеленський повідомив про "хорошу зустріч" з Трампом і розкрив деталі
Україні треба здійснити 25 реформ, щоб отримати 10 млрд євро до кінця 2026 року
Новий посол Франції прибув до Києва
Туск звернувся до Навроцького після нападу на українську пару у Вроцлаві