Прокуратура Донецької області повідомила про підозру колишньому виконавчому директору ДП "Артемсіль".
Прокуратура Донецької області повідомила про підозру колишньому виконавчому директору ДП "Артемсіль".
Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.
"Слідчим відділом прокуратури Донецької області повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 367 КК України колишньому виконавчому директору Державного підприємства "Артемсіль", - йдеться у повідомленні.
Під час досудового розслідування у прокуратурі встановили, що в грудні 2014 року колишній посадовець, всупереч своїм службовим обов’язкам та без відповідного погодження з посадовими особами підприємства перерахував на депозитний рахунок АТ "Банк "Фінанси та Кредит" 1,2 млн доларів ДП "Артемсіль" за договором банківського вкладу.
У відомстві зазначають, що вказаний договір уклали без нагальної необхідності для підприємства.
"До теперішнього часу грошові кошти банком не повернуті у зв’язку із тим, що фінансова установа знаходиться у стадії ліквідації Фондом гарантування вкладів фізичних осіб", - пише Сарган.
Крім того, у березні 2015 року екс-виконавчий директор ДП "Артемсіль" уклав договір з товариством з обмеженою відповідальністю на поставку ферроціаніду калію та перерахував на рахунок ТОВ понад 4,7 мільйонів гривень.
"Слідством встановлено, що ферроціанід калію закуплено у ТОВ за значно завищеною ціною, чим спричинено матеріальну шкоду державному підприємству на загальну суму понад 1,7 мільйонів гривень", - зазначає речниця.
Екс-посадовцю повідомлено про підозру. Прокуратура спрямовала клопотання до суду про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі понад 30,5 мільйонів гривень.
Триває досудове розслідування.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський розповів про можливий візит Кушнера і Віткоффа впродовж двох тижнів
Франція депортує ексочільницю RT France за поширення російської пропаганди
В Польщі заявили, що Україна знову "зацікавлена" в польських МіГах
Туск розповів, що обговорював із Зеленським у Любліні
ЗМІ: Зеленський у середу прибуде в Люблін, де зустрінеться з Туском
В уряді Польщі підтвердили, що чекають Зеленського в Любліні
Зеленський попросив у Трампа екстрені ракети для Patriot через російські атаки
Опитування: понад половина поляків виступає проти вступу України до ЄС
Зустріч Трампа з Зеленським, арешт нападників у Вроцлаві, план реформ від ЄС: новини дня