Пн, 05 лютого 2018

OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Про бурштин, смерть Ланоса та Мінфін у МММ.

Про бурштин, смерть Ланоса та Мінфін у МММ.

Про бурштинові родовища. Генеральна прокуратура України пропустила терміни звернення до суду щодо незаконної ліцензії комунального підприємства "Волиньприродресурс", віддавши таким чином родовища бізнес-партнеру голови Волинської облради.

Про відшкодування ПДВ. Найбільшим отримувачем відшкодування податку на додану вартість у січні 2018 року став експортер олії і агропродукції "Кернел Трейд" - 931,5 млн гривень. Згідно з даними ДКС, в трійці лідерів також опинилися комбінат "Азовсталь" з групи Метінвест - 768 млн гривень та Каргілл - 652 млн гривень.

Про главу НБУ. Нацбанк може отримати нового керівника вже до кінця місяця.

Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності також порекомендував парламенту звільнити Валерію Гонтареву з посади голови Національного банку і призначити на цю посаду Якова Смолія.

Про фондові індекси. Фондові індекси по всьому світу падають, Dow Jones зазнав однієї з найсильніших втрат з 2008 року.

Про облікову ставку. В НБУ допускають повторне підвищення облікової ставки за відсутності суттєвих ознак зниження інфляційного тиску.

Про рейтинги. Україна посіла 112 місце у світовому рейтингу рівня життя, втративши 5 позицій у порівнянні з 2016 роком.

Про смерть Ланоса. Ланос помер, хай живе… Що? Власник ЗАЗ розповів про заміну.

Про Мінфін і МММ. Мінфін втягнули у махінації фінансової піраміди "МММ". Від імені Міністерства здійснюються дзвінки громадянам та пропонується компенсація за участь у піраміді Мавроді.

Хочете дізнатись більше?

Пожинаючи плоди "автомобільного геноциду": як українці борються за автомобілізацію країни

Потреба в особистому засобі пересування штовхає сотні тисяч людей на порушення закону, а влада десятиліттями бездумно гальмує автомобілізацію економіки. Якою є ціна цих непотрібних жертв?

Вугільний куратор Віталій Кропачов: У нас все по-іншому. Ми з Донецька. Крапка.

Вугільний "наглядач" розповів про плани участі у приватизації "Центренерго", причини конфлікту з Олександром Януковичем, напругу з Ігорем Насаликом, "відкати" Ігорю Кононенку та перспективи газовидобування.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ дізнались, коли до Києва прибудуть спецпосланці Трампа Сьогодні, 31 липня

У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського Вчора, 30 липня

Польща розгляне передачу Україні додаткових ракет до Patriot Вчора, 30 липня

ЄС затвердив продовження тимчасового захисту для українців і зміни щодо "ухилянтів" Вчора, 30 липня

Рада ЄС затвердила оновлений план реформ України для виділення 8,3 млрд євро Вчора, 30 липня

Макрон засудив російські удари по Україні і порушення повітряного простору Польщі Вчора, 30 липня

Сибіга обговорив із Сікорським наслідки вторгнення російської ракети до Польщі Вчора, 30 липня

Як обрати ланч-бокс для гарячого залежно від типу страви та часу транспортування Вчора, 30 липня

Зеленський розповів про можливий візит Кушнера і Віткоффа впродовж двох тижнів Вчора, 30 липня

Франція депортує ексочільницю RT France за поширення російської пропаганди Вчора, 30 липня