Новообраний голова Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті наполягає на продовженні діалогу з російським парламентом.

Новообраний голова Парламентської асамблеї Ради Європи Мікеле Ніколетті наполягає на продовженні діалогу з російським парламентом.
Про це він заявив у Страсбурзі, в промові з нагоди свого обрання, повідомляє кореспондент "Європейської правди".
Політик висловив жаль через те, що росіяни, уникаючи формального продовження санкцій, самостійно відмовилися від участі в роботі ПАРЄ.
"Дуже шкода, що парламент РФ не представив делегацію на сесію 2018 року. Менше з тим, діалог з російським парламентом триватиме", - наголосив він.
Президент асамблеї не став уточнювати, в яких форматах буде відбуватися ця співпраця, але відомо, що у вівторок представники парламенту РФ будуть присутні на засіданні ad-hoc комітета, який вивчає можливість повернення росіян до роботі в ПАРЄ.
"Європейська правда" слідкуватиме за подіями у Страсбурзі.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Польщі кажуть, що Україна надала "конкретну пропозицію" щодо передачі МіГ-29
Трамп вже "не впевнений", чи дозволить Україні виробляти ракети до Patriot
ЗМІ дізнались, коли до Києва прибудуть спецпосланці Трампа
У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського
Польща розгляне передачу Україні додаткових ракет до Patriot
ЄС затвердив продовження тимчасового захисту для українців і зміни щодо "ухилянтів"
Рада ЄС затвердила оновлений план реформ України для виділення 8,3 млрд євро
Макрон засудив російські удари по Україні і порушення повітряного простору Польщі
Сибіга обговорив із Сікорським наслідки вторгнення російської ракети до Польщі
Як обрати ланч-бокс для гарячого залежно від типу страви та часу транспортування