передплата Українською | In English

06 лютого

Хмара про відсторонення Супрун: Треба було звернутися до ГПУ зі скаргою на бездіяльність прем'єра

Поділитися:

Людина, яка не виконує своїх обов'язків більше 3 місяців поспіль, не має права перебувати на посаді.

Людина, яка не виконує своїх обов'язків більше 3 місяців поспіль, не має права перебувати на посаді. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів український націоналіст і політичний діяч, радянський дисидент, один із засновників Української республіканської партії, Герой України Степан Хмара.

Коментуючи вчорашнє рішення суду щодо відсторонення в. о.

міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун від виконання своїх обов'язків, наш співрозмовник зазначає наступне: «Треба було звернутися до Генеральної прокуратури зі скаргою на бездіяльність і зловживання своїм службовим становищем прем'єр-міністра, тому що прем'єр-міністр вперто не хоче виконувати закон, а закон мають виконувати всі, особливо перші особи в державі».

«Не має права перебувати на посаді людина, яка не виконує своїх обов'язків більше 3 місяців поспіль. Якщо цей термін закінчився, якщо він не хотів її звільняти, він повинен був звернутися до парламенту і запропонувати затвердити її на постійне місце.

Якщо він цього не зробив, на нього треба було звернутися до Генеральної прокуратури за бездіяльність і зловживання службовим станом, є такі статті у Кримінальному кодексі», - додає Хмара.

«Інша річ, що ми взагалі не знаємо, чи моє Супрун подвійне громадянство чи ні, бо Порошенко сказав, що він давав їй громадянство, а от чи відмовилася вона від американського, він цього не сказав. Але якщо діяти по закону, то треба було звертатися», - каже співрозмовник видання.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата