№4, лютий 2016
Наступне засідання Міжпарламентської асамблеї Україна–Польща відбудеться в Києві в березні–квітні. Для його підготовки до нашої столиці приїде співголова асамблеї з польської сторони – віцеМаршал Сейму, голова фракції правлячої партії «Право і справедливість» у парламенті Ришард Терлецький. Про це домовлено під час зустрічей у Варшаві заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, яка після офіційних переговорів завітала до Лодзі на IX форум «Європа–Україна» (24–26 січня 2016 року).
Автор:
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну
Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5
Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів
ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення
Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів