передплата Українською | In English

08 січня

Виталий Романченко: Віталій Романченко. Шах і мат Слуги народу

Поділитися:

Завдання Зеленського – це відсікти Порошенко від другого туру

Завдання Зеленського – це відсікти Порошенко від другого туру. Це гарантуватиме перемогу Тимошенко на виборах Президента.Відомий шоумен Володимир Зеленський, скоріше за все, зіграє технічну роль, а не самостійну гру, яка зводиться до відволікання сил президентської команди від його головного супротивника.

Якщо не було б Зеленського, то найбільш вірогіднішим є протистояння Тимошенко та Порошенка у виборах Президента.

Ймовірно, саме ці політики пройшли б у другий тур: Тимошенко – як найбільш популярний та рейтинговий політик, Порошенко – як Президент з майже необмеженим фінансовим та адміністративним ресурсом. І в такому разі, ми б спостерігали у квітні справжнє запекле протистояння цих двох політиків із заздалегідь невизначеним кінцевим результатом.

Ті, хто прораховує майбутній результат виборів і для кого перемога Порошенка у другому турі буде дуже загрозливою, - зроблять ВСЕ, щоб мінімізувати для себе ризики. Стан невизначеності кінцевого результату їм не потрібен. Тому, за підтримки окремих олігархів та політиків, розігрується наступний сценарій.

По-перше, вводиться в гру шоумен Зеленський. За різними соціологічними опитуваннями, він має приблизно такий самий рейтинг, як і діючий Президент, а в деяких він його навіть випереджає. Таким чином, він має високу популярність та низький антирейтинг, грає як опозиційний кандидат проти діючої влади, і, отже, має високі шанси потрапити до другого туру.

По-друге, у другому турі, протистояння Тимошенко-Зеленський зводиться до гарантованого результату перемоги більш досвідченого та підготовленого політика.

Це – Юлія Тимошенко.

Відомо, кому належить телеканал, на якому постійно транслюють шоу «95 квартал». Саме на цьому каналі Зеленський за 5 хвилин до Нового Року оголосив про своє висунення у кандидати в Президенти. Без погодження з керівником каналу, така заява була б неможлива. Всім відомо відношення власника цього каналу до діючого Президента та їх протистояння.

Також всім відомо, що сам власник у нещодавньому інтерв’ю казав, що Юлія Тимошенко була одним з найкращих прем’єрів. Отже, є його пряма зацікавленість перемоги Тимошенко у виборах Президента. І Зеленський в цьому випадку дуже зручний інструмент у боротьбі проти Порошенко.

Навіть те, що команда Президента тепер вимушена буде використовувати ресурси проти «всенародно улюбленого артиста», значно спрощує задачу Тимошенко. І впевнено можна сказати, що ми НЕ побачимо у цій грі запеклого протистояння Тимошенко-Зеленський, але почуємо від шоумена багато докорів владі та діючому Президенту.

Як бонус, за такий хід Зеленському можуть в подальшому надати більше ефірного часу на більшому числі телеканалів.

Або, навіть, допомогти провести у парламент його партію «Слуга народу» з людьми, «які ніколи раніше не були причетні до політики». Але президентська кампанія для Зеленського це лише інструмент проти Порошенко, яка вигідна Тимошенко та окремим олігархам.

from-ua.com

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Росія підтвердила участь у газових переговорах з Україною та ЄС Сьогодні, 16 січня

Борис Кушнірук: Борис Кушнірук. Голодна пенсійна система Сьогодні, 16 січня

Голова НБУ назвав причини зміцнення гривні у 2018 році Сьогодні, 16 січня

ЄС готовий обговорити нову угоду про Brexit, але є умови Сьогодні, 16 січня

Вбивство мера: якою була б реакція громадян, якщо подібне сталося би в Україні Сьогодні, 16 січня

Політолог: Референдум - це дуже небезпечний інструмент у політичному житті, і Британія це довела Сьогодні, 16 січня

Під МОЗ похорон ОНМедУ: студенти-медики принесли вінки під відомство Супрун Сьогодні, 16 січня

«Шістка» Мураєв: нардепа зареєстрували кандидатом у Президенти під символічним номером, - ЗМІ Сьогодні, 16 січня

Кожемякин: Заказчиком нападения на активиста "Батьківщини" в Кривом Роге является нардеп от БПП Усов Вчора, 15 січня

Росія посягає на права українців в РФ, незгодних з її політикою щодо Криму і Донбасу - рішення РЄ Вчора, 15 січня