передплата Українською | In English

16 листопада

Комітет Генасамблеї ООН ухвалив нову резолюцію щодо Криму

Поділитися:

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН у четвер, 15 листопада, ухвалив оновлений проект резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі, Україна".

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН у четвер, 15 листопада, ухвалив оновлений проект резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і Севастополі, Україна".

Як повідомили у Місії України при ООН, проект резолюції отримав 67 голосів за та 26 - проти.

"Незважаючи на шалений опір Росії, Третій комітет ООН щойно прийняв новий проект резолюції, що засуджує кричущі порушення прав людини, вчинені Росією, окупуючою державою, в Українському Криму", - прокоментував ухвалення резолюції президент України Петро Порошенко.

The resolution explicitly mentions the cases of Ukrainian political prisoners of the Kremlin. Our struggle for their freedom goes on. Russia will not escape international responsibility for aggression, occupation and human rights violations.

- Петро Порошенко (@poroshenko) 15 листопада 2018 р.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Twitter підкреслив, що у резолюції вперше перелічені імена українських політичних бранців Кремля. "Ця резолюція про українців, яких Росії не вдається поставити на коліна, і яких підтримує демократичний цивілізований світ", - зазначив міністр.

3й Комітет ГА ООН ухвалив резолюцію щодо прав людини у Криму. Вперше перелічені імена українських політичних бранців Кремля. Ця резолюція про українців, яких Росії не вдається поставити на коліна, і яких підтримує демократичний цивілізований світ. https://t.co/POQIWInOHF

- Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 15 листопада 2018 р.

Після голосування в комітеті проект розгляне Генеральна асамблея ООН. Голосування очікується в грудні цього року.

Детальніше про ухвалене в ООН рішення читайте у статті заступника міністра закордонних справ України Сергія Кислиці: "Боротьба за Крим та в’язнів: п’ять основних фактів про нову кримську резолюцію в ООН".

www.eurointegration.com.ua

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата