передплата Українською | In English

Пт, 13 квітня 2018

Крюківщина – будівельний епіцентр столичного передмістя

Поділитися:

Зацікавленість забудовників та інвесторів до Крюківщини не випадкова: розвинена інфраструктура, недалеко до Києва та метро.

Село Крюківщина межує з містом Вишневе, Києво-Святошинського району Київської області. Доїхати сюди на автівці з центру Києва можна за 30-40 хвилин, від метро Теремки дорога займе хвилин 15-20.

Добиратися сюди з Києва громадським транспортом також досить зручно: можна доїхати від станцій метро «ВДНГ» (маршрутки № 732, 732), «Дружби Народів» (маршрутка № 812), «Академмістечко» (№ 301), «Контрактова площа» (№ 302, 820) та «Теремки».

В останні роки на цій місцевості – як у сусідньому Вишневому, так і у самій Крюківщині – розгорнулася дуже активна житлова забудова: зводяться ЖК «Сакура», ЖК «Піонерський Квартал», ЖК «Європейське місто», ЖК «Акварелі-2», ЖК «iHome», ЖК «Чорновола», ЖК «Квартал Крюківщина».

Krjukovshhina-na-karte

Вдале розташування дозволяє мешканцям користуватися інфраструктурою як Вишневого, так і Крюківщини. Крім того, багато ЖК вже обживаються власниками та обросли об'єктами власної інфраструктури - дитячими садками, магазинами, кафе. Недалеко – великий супермаркет «Novus».

Знайти у цій далині невеличкі дешеві смарти досить складно – більшість житлових комплексів відносяться до Бізнес- та Комфорт-класу і пропонують житло відповідної площі та вартості.

Наприклад, у ЖК «Квартал Крюківщина» забудовник пропонує одно– (від 32 кв.м), 2-х (від 54 кв.м) та 3-х (від 78 кв.м.) кімнатні квартири в багатоповерхових будинках. Планування, в цілому, непогані, є цікаві варіанти - переглянути варіанти можна на офіційному сайті ЖК: http://krkv.com.ua/tipy-kvartir/

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Архів журналу Віче

Віче №15/2016 №15
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата