На Львівщині розроблено проект з облаштування першого в Україні велосипедного вагону, повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.
Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Роман Теребенець розповів, що «Львівська залізниця» готова надати вагони для реалізації проекту з облаштування та адаптації поїздів і електричок до потреб велосипедистів. Проблема непристосованості їхніх вагонів для велосипедистів гальмує розвиток як внутрішнього, так і зовнішнього туризму, саме тому є потреба створити комфортні умови для подорожування та перевезення велосипедів.
– Нам важливі ідеї та думки велосипедної спільноти Львівщини, тому закликаємо всіх небайдужих активно долучатися до обговорень та подальшої плідної роботи над створенням першого в Україні веловагону. Нині вже розроблено проект з облаштування першого в Україні велосипедного вагону, – повідомив Роман Теребенець.
Визначено три регіональні електропоїзди серії ЕПЛ2Т 012, 030, 031, які курсують за маршрутами Львів–Мукачево–Ужгород–Львів, де у вагонах будуть встановленні кріплення для велосипедів. Попередньо домовлено, що половину вагону переобладнають для роверів.
Зокрема, комбіновано прикріплять гаки для вертикального кріплення та обладнають місця для горизонтального кріплення. Тож на іншій половині залишать лавки, які будуть призначені лише для власників велосипедів.
Автор: Лариса МАРЧУК (Львів)
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
МЗС – про припинення вогню на Близькому Сході: "Час проявити рішучість для примусу Москви"
Трамп: США та Іран погодилися на двотижневе припинення вогню
Верховна Рада ухвалила закон про "промисловий безвіз" із ЄС
У Румунії висунули звинувачення двом українцям у справі про "вибухові" посилки
Зеленський: затяжна війна на Близькому Сході може відвернути США від України
Трамп підтвердив порятунок другого члена екіпажу винищувача F-15, який збили над Іраном
Німеччина вважає, що ЄС має відмовитися від одностайності заради ефективності
Зеленський прибув до Стамбула: зустрінеться з Ердоганом
У Сенаті вимагають пояснень щодо візиту групи підсанкційних російських депутатів
Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США