У Львові затвердили Типове положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради.
Громадська рада – постійно діючий, галузевий, консультативно-дорадчий орган, створений із метою забезпечення прав членів територіальної громади Львова на участь у місцевому самоврядуванні, повідомила прес-служба міськради.
– Прийнято дуже важливе рішення, яке фактично дає змогу мешканцям і громадським організаціям реалізувати їхні права на участь у місцевому самоврядуванні, передбачені в Конституції та статуті міста, – вважає керівник Інституту міста Олександр Кобзарев. – Власне, ця ухвала дає можливість почати створювати дорадчі громадські органи, дорадчі громадські ради при управліннях міськради. Тобто, є два механізми їх створення: або з ініціативи керівника управління, або з ініціативи 5 громадських організацій.
За словами Олександра Кобзарева, до складу таких громадських рад не зможуть входити посадові особи Львівської міської ради та міські депутати, однак вони відкриті для представників громадських організацій, асоціацій, спілок, активістів.
Передбачається, що створення громадських рад при управліннях допоможе забезпечити прозорість у діяльності управлінь Львівської міської ради.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
На Банковій заявили, в якому році запрацює і винесе вироки трибунал щодо агресії РФ
Мудра: збитки від підриву Каховської ГЕС – $14 млрд, а усі збитки України – понад трильйон
ЄС вимагатиме від України податкову реформу в обмін на "макрофін" з 90 млрд євро
Президент Фінляндії: Європі доведеться відновити діалог із РФ через позицію США
Канада внесе додаткові 200 мільйонів доларів до схеми закупівлі зброї США для України
У Британії опозиція критикує прем'єра після повідомлень про щорічні внески до ЄС
ЗМІ: у ЄС вважають можливим напад РФ у найближчі два роки, поки Трамп на посаді
Британія має намір долучитися до допомоги від ЄС на 90 млрд євро для України
Швеція затримала підсанкційне судно, що може входити до "тіньового флоту"
ЗМІ: Рубіо відвідає Рим та Ватикан на тлі конфліктів з Папою та Італією