Пн, 21 березня 2016

Виставка майстрів гуцульського краю

Студенти та випускники Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва привезли до Львова розкішну колекцію своїх творів і виставили їх у галереї Львівської академії мистецтв. Бо сподіваються, що саме колеги по творчому цеху належно оцінять їхню працю.

Косівчани представили гуцульську кераміку, ювелірні вироби, вишиванки, які  мають особливі кольори, візерунки і форму. Адже  народне мистецтво вже понад 130 років є натхненним джерелом для творчості всього колективу Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва.

– Саме народна творчість, автентичне мистецтво дає нам можливість інтерпретувати сьогодні в курсових, дипломних роботах те невичерпне джерело, яке закладене нашою карпатською природою, закладене в орнаментиці, в дусі нашої народної творчості, – сказала викладач Косівського  інституту прикладного і декоративного мистецтва Галина Юрчишин.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Фінляндія частково закривала небо й море на півдні через українську атаку в районі Петербурга Вчора, 04 липня

Загроза нападу на Польщу, політична криза у Молдові, поступка Мадяра Україні: новини дня Вчора, 04 липня

Болгарія не підтримає 21-й пакет санкцій ЄС, якщо з нього не приберуть два імені 03 липня

ЄС 8 липня вирішить, чи просуватися з відкриттям 6-го кластера для України 03 липня

Сибіга у Варшаві запропонував антикризові заходи для відносин з Польщею 03 липня

У Литві представили склад нового уряду: глави МЗС і Міноборони зберегли посади 03 липня

У МЗС підтвердили, що Сибіга прибуде у Варшаву на зустріч із Сікорським 03 липня

WSJ: Гегсет хотів радикальнішого скорочення військ США в Європі 03 липня

Федоров звернувся до майже 40 країн з проханням передати ракети до Patriot із запасів 03 липня

Польські ЗМІ дізналися, коли Сибіга відвідає Варшаву для зустрічі з Сікорським 03 липня