Львівська облрада прийняла рішення «Про запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів області».
Відтак, на території Львівської області запроваджуються обговорення запланованих лісогосподарських заходів із місцевими громадами й оприлюднення планів проведення вирубок.
Планується щомісячно на веб-сайтах постійних лісокористувачів розміщувати орієнтовні календарні плани проведення відводів, оглядів та їхніх результатів.
Також передбачається інформування щодо руху справ про лісопорушення та браконьєрство.
Як повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, 2015 року на Львівщині було законно зрубано 1 млн. куб. метрів деревини. Водночас обсяг незаконних вирубок сягнув 2,5 тис. кубометрів.
«90 відсотків незаконних рубок виявлено і зафіксовано лісовою охороною. Частину збитків порушники відшкодували», – повідомив А. Дейнека.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки