Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Сьогодні, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Сьогодні, 24 червня

Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів Сьогодні, 24 червня

Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року Сьогодні, 24 червня

Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня Сьогодні, 24 червня

В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську Вчора, 23 червня

FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України Вчора, 23 червня

Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко Вчора, 23 червня

У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську Вчора, 23 червня

Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять Вчора, 23 червня