Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко Сьогодні, 23 червня

У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську Сьогодні, 23 червня

Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять Сьогодні, 23 червня

Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон Сьогодні, 23 червня

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня