У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.
Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.
За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко
У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську
Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять
Какие бывают неисправности/поломки пластиковых окон
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове