Пт, 29 січня 2016

З метою фомування конкурентного середовища в енергетичній сфері

У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.

Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.

За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.

Останні новини

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Сьогодні, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Сьогодні, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Сьогодні, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Сьогодні, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Сьогодні, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Сьогодні, 25 червня

Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою Сьогодні, 25 червня

Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5 Вчора, 24 червня

Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів Вчора, 24 червня

ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення Вчора, 24 червня