У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.
Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.
За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну
Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5
Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів
ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення