У Відні (Австрійська Республіка) в рамках співпраці з Європейським Союзом відбулася робоча зустріч між делегацією Антимонопольного комітету України, секретарем Енергетичного співтовариства та австрійським конкурентним відомством.
Під час заходу перший заступник голови Антимонопольного комітету – державний уповноважений Марія Ніжнік поінформувала присутніх про перебіг виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного співтовариства й кроки, які вже зроблено для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом формування конкурентного середовища у сферах електроенергетики та газу. Вивчення досвіду країн–учасниць Договору про заснування Енергетичного співтовариства сприятиме вдосконаленню конкурентної політики в енергетичній сфері України.
За повідомленням прес-служби Антимонопольного комітету.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів
ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення
Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів
Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року
Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня
В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську
FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України
Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко
У Польщі кажуть, що Зеленський не приїде на конференцію з відновлення у Гданську
Трамп погрожує не надати допомогу країнам НАТО, якщо його про це попросять