Ср, 13 січня 2016

Кий, Щек і Хорив – засновники нового зоопарку

Нарешті троє білих левенят, які народилися в приватному зоопарку «12 місяців» у селі Демидів поблизу Києва, отримали свої імена. Це сталося напередодні Нового року. Про радісну подію розповів власник зоопарку Михайло Пінчук на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, це перші серйозні тварини, які народилися в нещодавно заснованому зоопарку й колектив схилявся дати їм прізвиська, близькі до українських реалій. Як назвати левенят, пропонували й відвідувачі зоопарку. Які тільки імена бажали дати білим «кошенятам». Від звичних для дитячих героїв – Сімбо, Умки, Шерхана, та східних – Ассад, Джейфар, небесних Зевс і Тор до зовсім незвичайних – Черчілль, або навіть Три мушкетери.

Після тривалих дебатів і сумнівів власник зоопарку вирішив назвати левенят на честь засновників Києва. Отже, нарікаємо їх Кий, Щек і Хорив.

Залишається сподіватися на Либідь.

Автор: Сергій ДУБРОВІН.

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Польщі очікують, що з ЄС будуть консультуватися щодо мирного плану для України Сьогодні, 20 листопада

Польща доєднається до ініціативи PURL з закупівлі зброї в США для України Сьогодні, 20 листопада

В Axios назвали причини зриву зустрічі Зеленського і Віткоффа в Туреччині Вчора, 19 листопада

Глава МЗС Польщі розкритикував розпалювання політиками антиукраїнських настроїв Вчора, 19 листопада

Ердоган закликав відновити переговори у Стамбулі та розширити їхній зміст Вчора, 19 листопада

Декларація про відходи: як одна форма захищає бізнес від штрафів і відкриває двері для інвестицій Вчора, 19 листопада

Іспанія виділить ще 615 млн євро на військову допомогу Україні  Вчора, 19 листопада

Зеленський планує в Туреччині обговорити з Ердоганом "справедливий мир" Вчора, 19 листопада

Туск: виконавцями підриву залізниці вважають двох українців, що співпрацюють з РФ 18 листопада

Тисячі словаків у річницю "оксамитової революції" протестували проти Фіцо 18 листопада