Сьогодні, 12 січня, волонтери «Народної Самооборони» Львівщини вирушають у Луганську та Донецьку області, щоб колядуватимуть на передових позиціях та блокпостах бійцям 24-ї, 80-ї та 54-ї механізованих бригад, а також військовим батальйону «Львів», повідомляє прес-центр “Народної Самооборони”.
Окрім вистави, волонтери везуть солдатам різдвяні гостинці. У зону бойових дій для військових відправлять 20-ти тонну фуру із продуктами харчування: м’ясом, оселедцем, салом, овочами, варениками, водою, а також теплим одягом, сигаретами. Також ґаздині з Львівщини передають військовим домашню випічку, зокрема, пампушки.
Зазначимо, що українська громада з Португалії придбала 66-му військово-мобільному госпіталю у Красноармійську карету швидкої медичної допомоги, яку волонтери передадуть разом з різдвяними дарунками.
- Уже другий рік поспіль ми їдемо з вертепом до бійців у зону бойових дій. Торік, наш вертеп колядував у селі Тошківка, що було за 600 метрів від позиції бойовиків, а по дорозі у Кримське, фактично, потрапили під обстріли. Вже у селі довелось ховатися у бомбосховище, але і там наші волонтери разом з військовими не припиняли колядувати. Цього року у нас навіть сумнівів не було аби знову вирушити з колядою на схід країни. Щоб вже там разом з нашими захисниками, нашими Героями, прославити народження Ісуса Христа. Ми спільно віримо в перемогу і переконані лише в єдності сила. Я щиро дякую усім хто долучився до цієї поїздки. І хай помагає нам Бог, – розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.
«Народна Самооборона» Львівщини висловлює щиру подяку усім небайдужим, які долучилися до збору 19-го каравану допомоги для військових. Окрему подяку волонтери виголошують Роману Федишину та підприємству «Шувар», підприємству «Майола», Олегу Барану та підприємству «Родинна ковбаска», громадам сіл Верещиця, Страдч, Ямельня, Шкло, Вороців, смт. Івано Франково, громадам Самбірського, Яворівського, Миколаївського, Перемишлянського районів, зокрема, жителям сіл Ганачівка, Станимир, Бачів, Брюховичі, Добряничі, Тучне, Великі Глібовичі, Волощина, місцянам з Нового Роздолу, священикам Івану, Василю та Миколі Ревуцьким та активістам Олені Халіловій, Богдану Денисяку та Христині Замулі.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В Болгарії на тлі масових протестів подав у відставку уряд
WSJ: пропозиція США повернути РФ у світову економіку викликає суперечки з Європою
Трамп каже, що його розмова з євролідерами щодо України проходила в "жорстких тонах"
Палата представників схвалила оборонний бюджет США із допомогою для України
Єврокомісарка Кос "не хвилюється" через блокування Угорщиною руху України до ЄС
Зеленський розповів про переговори зі США щодо відбудови України
Axios: Україна передала США відповідь на "мирний план"
Зеленський: цей тиждень може дати новини для закінчення кровопролиття
Посли ЄС узгодили повну відмову від газу РФ до кінця 2027 року
Зеленський прокоментував чутки про тиск США щодо відступу з Донеччини задля "мирної угоди"