Пн, 21 грудня 2015

Автомобільний парк «швидкої допомоги» Харківщини отримав поповнення

Цьогоріч автопарк «швидкої допомоги» в Харківській області поповнився 22 машинами, укомплектованими всім необхідним обладнанням. А цими днями голова ОДА Ігор Райнін передав службі 15 новеньких авто.

Він нагадав, що за рахунок коштів обласного бюджету автопарк «швидкої допомоги» не оновлювали протягом останніх чотирьох років.

«Цьогоріч ми закупили 22 автомобілі «швидкої допомоги», 7 із них були вручені в жовтні, а в грудні – ще 15. Ми провели тендери таким чином, що змогли закупити не 20, як планувалося, а 22 автомобілі й, окрім того, зекономили понад 2 мільйони гривень, які пішли на придбання обладнання для цих машин. У результаті ми отримали близько 5 реанімобілів, оснащених і апаратами штучної вентиляції легенів, і кардіологічними препаратами», – повідомив Ігор Райнін.

Головний лікар комунального закладу охорони здоров'я «Харківська обласна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Богдан Федак пояснив: «Машини екстреної допомоги поділяються на три класи – «А», «В» і «С». «А» – це лінійні машини для виїзду на звичайні виклики, машини класу «В» і «С» – це автомобілі спецбригад, вони направляються, як правило, в окружні лікарні й на ті підстанції «швидкої допомоги» в Харкові, де є найвищий кадровий потенціал. У нас ніколи в класі «А» не було дефібриляторів, не було в базовій комплектації засобів для надання допомоги при проблемах із диханням. Нині всі машини цим укомплектовані. Якщо порівняти те, що ми отримували в 2007 році й сьогодні, – це небо і земля».

Також головний лікар зазначив: нові автомобілі прослужать довше та дадуть змогу бригадам швидше приїжджати на виклики.

Останні новини

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня