Ср, 25 листопада 2015

Риба за ціною двісті гривень за хвіст

На Чернігівщині правоохоронці затримали браконьєра, який вирішив здобути риби на зимувальній ямі за допомогою приладдя, що в народі зветься «павук» і є забороненим знаряддям рибної ловлі.

Сталося це на річці Смячка поблизу села Мамекине в Новгород-Сіверському районі. Тамтешньому жителю  вдалося виловити чимало риби, доки не нагрянула перевірка.

Підрахунок правоохоронцями незаконного здобутку чолов’яги виявив, що він завдав збитків державі на суму понад 44 000 гривень. У мішках браконьєра нарахували 227 рибин: 121 карась, 54 судака, 30 товстолобиків, 20 сазанів та 2 сома.

Тож виходить, що кожна рибина обійшлася любителю легкої наживи приблизно в 200 гривень. Браконьєру прийдеться сплатити збиток, або сісти за грати строком до 3-х років із конфіскацією всього добутого, знарядь і засобів незаконного промислу. 

Автор: Сергій ДУБРОВІН.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Іспанія цьогоріч надасть підтримку Україні на мільярд євро Вчора, 18 березня

ЗМІ: Росія розширила підтримку Ірану розвідданими у протистоянні зі США та Ізраїлем Вчора, 18 березня

Зеленський розпочав візит до Іспанії, де має зустрічі з прем'єром і королем Вчора, 18 березня

Словаччина не вірить обіцянці України відновити "Дружбу" за шість тижнів Вчора, 18 березня

Що насправді хоче жінка, коли каже «мені нічого не треба» Вчора, 18 березня

Зеленський обговорив з Рютте розширення масштабів закупівлі зброї США для України Вчора, 18 березня

У НАТО відмовили Трампу, перевірка їде на "Дружбу", ЄС відкрив усі кластери Україні: новини дня Вчора, 18 березня

Україна та Британія підписали декларацію про посилення військової співпраці 17 березня

Зеленський обіцяє лідерам ЄС відновити "Дружбу" через півтора місяця – документ 17 березня

У Єврокомісії сподіваються, що питання з 90 млрд для України вирішиться до 19 березня 17 березня