На Львівщині реалізують культурний проект «Віртуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво». У рамках цього проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця в області, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати пізнавальний культурно-туристичний маршрут.
До цього проекту вже включено Олеський і Золочівський замки, Музей визвольної боротьби України, Історико-краєзнавчий музей у Винниках, Палац Потоцьких у Червонограді, Палац Бандінелі у Львові, музей-садибу Маркіяна Шашкевича в селі Підлисся Золочівського району та музей Івана Виговського в селі с. Руда Жидачівського району, церкву Св. Параскеви в Буську (XVIII ст.) та церкву Юра в Дрогобичі (XV ст.), інформує прес-служба Львівської ОДА.
Віртуальний тур має унікальний дизайн і містить низку сферичних панорам із можливістю переходів з одного виставкового залу в інший, із поверху на поверх, входу та виходу з об’єкта, огляду загальної панорами місця.
– Завдяки цьому проекту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації, – зазначила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.
Цю карту постійно поповнюватимуть цікавими туристичними об’єктами.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії
Експрем’єра Грузії, колишнього соратника Іванішвілі, засудили до 5 років ув’язнення
Фіцо вимагає відставки глави дипломатії ЄС Каї Каллас
До Києва прибув глава МЗС Норвегії
Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на $400 млн
ЗМІ: у Північній Європі відкинули заяви Трампа про те, що РФ та Китай діють біля Гренландії