Вт, 10 листопада 2015

Від льодової пастки лебедів урятувала жінка

У Брусилівському районі Житомирської області, в селі Водотиї місцеві мешканці запримітили у ставку трьох молодих лебедів. Птахи на ніч зупинилися на відпочинок, та вранці не змогли відлетіти на місце зимівлі, оскільки лід раптово скував ставок і птахи примерзли до нього.

У такій скрутній ситуації пернатим випадала одна доля – загибель від браконьєрів, хижаків або голоду й холоду. Але одна з місцевих мешканок вирішила врятувати лебедів. Човном вона, поступово ламаючи кригу, дісталася до бідолах та забрала їх до себе додому. Кілька днів дикі птахи жили на подвір’ї  разом зі свійською птицею. Потім жінка повідомила про лебедів голові сільради Ігорю Селюченку, а він звернувся до державної екологічної інспекції в Житомирській області.

Нині птахів перевезли до Житомирського національного агроекологічного університету, де фахівці надали їм необхідну ветеринарну допомогу. У подальшому лебеді житимуть у ботанічному саду університету, там для цього є всі умови.

Автор: Сергій ДУБРОВІН.

Останні новини

Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня Сьогодні, 26 червня

Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік Сьогодні, 26 червня

Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС Вчора, 25 червня

В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги Вчора, 25 червня

Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа" Вчора, 25 червня

Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України Вчора, 25 червня

На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України Вчора, 25 червня

Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони Вчора, 25 червня

Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ Вчора, 25 червня

Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну Вчора, 25 червня