У Брусилівському районі Житомирської області, в селі Водотиї місцеві мешканці запримітили у ставку трьох молодих лебедів. Птахи на ніч зупинилися на відпочинок, та вранці не змогли відлетіти на місце зимівлі, оскільки лід раптово скував ставок і птахи примерзли до нього.
У такій скрутній ситуації пернатим випадала одна доля – загибель від браконьєрів, хижаків або голоду й холоду. Але одна з місцевих мешканок вирішила врятувати лебедів. Човном вона, поступово ламаючи кригу, дісталася до бідолах та забрала їх до себе додому. Кілька днів дикі птахи жили на подвір’ї разом зі свійською птицею. Потім жінка повідомила про лебедів голові сільради Ігорю Селюченку, а він звернувся до державної екологічної інспекції в Житомирській області.
Нині птахів перевезли до Житомирського національного агроекологічного університету, де фахівці надали їм необхідну ветеринарну допомогу. У подальшому лебеді житимуть у ботанічному саду університету, там для цього є всі умови.
Автор: Сергій ДУБРОВІН.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Перший транш з 90 млрд, поляки проти України в ЄС, Франція перехопила судно РФ: новини дня
Офіційно: ЄС продовжив економічні санкції проти РФ на рік
Марта Кос розповіла, які шляхи вступу України зараз обговорюються в ЄС
В ЄС розповіли, як планують дати Україні наступні 100 млрд євро: будуть жорсткі вимоги
Рубіо відреагував на скарги Кремля щодо недотримання "духу Анкориджа"
Фінляндія виділяє додаткові 40 млн євро на зброю США для України
На "енергетичному Рамштайні" оголосили про 375 млн євро на підтримку України
Фон дер Ляєн у Гданську оголосила про виділення 3,2 млрд євро макрофіну та коштів на дрони
Трамп заявив, що Зеленський "непогано справляється" у війні з РФ
Мерц: саміт НАТО в Анкарі має послати чіткий сигнал Путіну