Ср, 04 листопада 2015

Львів отримає сім нових трамваїв

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було повідомлено, що до бюджету Львова надійшла субвенція з державного бюджету для придбання нових трамваїв та облаштування шкіл.

 

На придбання нових трамвайних вагонів виділено 41 мільйон 714 тисяч гривень. Цих коштів вистачить на сім нових трамваїв «Електрон», які курсуватимуть на Сихів, зазначив начальник управління транспорту та зв'язку Віктор Щир.  Згідно з постановою Кабінету Міністрів ці кошти надано на умовах співфінансування: місцевий бюджет має долучитися до оплати нового електротранспорту внеском не менше 70% його вартості.

 Із державного бюджету надійшло також 126 тисяч гривень субвенції на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання. Крім того, з бюджету області Львів отримав майже 150 тисяч гривень для фінансування програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік.

Автор: Лариса МАРЧУК

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Тисячі словаків у річницю "оксамитової революції" протестували проти Фіцо Сьогодні, 18 листопада

У Польщі після диверсії відновили рух на пошкодженій залізничній ділянці Сьогодні, 18 листопада

Reuters: Зеленський у Туреччині зустрінеться із Віткоффом Сьогодні, 18 листопада

Чотири переваги оренди побутівок Сьогодні, 18 листопада

Мерц, Макрон і Стармер зустрінуться у вівторок у Берліні Сьогодні, 18 листопада

У разі невдачі з "репараційними позиками" ЄС збиратиме Україні 90 млрд євро грантами Вчора, 17 листопада

Туск скликає надзвичайну зустріч комітету з нацбезпеки після диверсії на залізниці Вчора, 17 листопада

Єврокомісія визначилася з трьома варіантами фінансування України у 2026-27 роках Вчора, 17 листопада

ЄС оцінює потреби України в 2026-27 в 135 млрд євро, з них 83 млрд – на армію Вчора, 17 листопада

Кубілюс: Росія може напасти на державу НАТО через 2-4 роки, одна з цілей – Балтія Вчора, 17 листопада