Вт, 27 жовтня 2015

Співпраця для економічного прогресу та дерегуляціїСпівпраця для економічного прогресу та дерегуляції

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив про запровадження нових підходів до формування порядку денного роботи парламенту й переходу до комплексного системного розгляду важливих для країни питань.

Відкриваючи у вівторок нараду щодо підготовки до проведення у Верховній Раді України Дня розвитку економіки та дерегуляції, запланованого на 10 листопада 2015 року, Володимир Гройсман зазначив, що це питання є надзвичайно важливим.

– Ми змінюємо підходи до формування порядку денного роботи Верховної Ради України: будемо запроваджувати підхід, за якого ми зможемо визначати дні, де базово і системно розглядатимемо питання того чи іншого напряму життя країни, – сказав він.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус представив 15 законопроектів, напрацьованих Комітетом Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва, Мінекономрозвитку, а також іншими  профільними органами виконавчої влади. Ці проекти умовно поділяються на п’ять груп (по три в кожній): реформування антимонопольного законодавства, створення сприятливого інвестиційного клімату, модернізація системи управління державною власністю, спрощення контролю за бізнесом (лібералізація державного нагляду) та скорочення дозвільних документів на ведення деяких видів підприємницької діяльності, зокрема  в агросекторі.

– Сподіваюся, що уряд спільно з парламентом працюватимуть задля економічної розбудови України. Такі заходи є ілюстрацією того, що ми можемо плідно працювати разом, – зазначив Айварас Абромавичус.

Тарас Романюк.
Фото Миколи Білокопитова.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Литва виділила 10 млн євро у межах програми Ukraine Facility Сьогодні, 17 березня

Фіцо – голові Євроради щодо "Дружби": ЄС не може ставити інтереси України вище словацьких Сьогодні, 17 березня

Швеція внесла ще 56 мільйонів євро на підтримку енергетики України Сьогодні, 17 березня

Трамп шантажує НАТО, ЄС карає вбивць Бучі, екокатастрофа у Молдові: новини дня Сьогодні, 17 березня

ЗМІ: Зеленський у середу відвідає Іспанію Вчора, 16 березня

МЗС відкинуло звинувачення Будапешта щодо консультацій про "Дружбу" Вчора, 16 березня

ЄС покарав санкціями чотирьох осіб за підтримку російської пропаганди Вчора, 16 березня

В уряді Британії підтвердили візит Зеленського у вівторок Вчора, 16 березня

Сійярто: Угорщина не розблокує 90 млрд для України, поки не запрацює "Дружба" Вчора, 16 березня

ЄС запровадив санкції проти росіян, які відповідальні за різанину в Бучі Вчора, 16 березня