Чт, 15 жовтня 2015

Селище Східниця відвідала посол Латвійської Республіки в Україні

У Східницькій селищній раді  побувала посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе. Під час візиту було обговорено питання співпраці  між латвійським містом Ауце та Східницею.

Посла супроводжував депутат Єлгавської міської ради історик Андріс Томашунс, повідомили в Східницькій селищній раді. Гості  відвідали амфітеатр, котрий будувався за кошти Європейського Союзу, реконструйовану школу та дитячий садок, відкриття якого заплановано на 19 жовтня.

Ми зацікавлені в тому, щоб Україна інтегрувалася в Європу. На прикладі Східниці інтеграція в Європу відбувається досить ефективно. Прикладом того є спільне будівництво амфітеатру, – заявила повноважний посол Латвійської Республіки в Україні.

Автор: Лариса МАРЧУК.

Останні новини

Німеччина розглядає екстрадицію підозрюваного у вбивстві Портнова Вчора, 26 лютого

ЗМІ: Орбан написав ЄС, що хоче експертної перевірки стану "Дружби" Вчора, 26 лютого

Уряд Норвегії посилить правила перебування новоприбулих українських чоловіків Вчора, 26 лютого

Глава Всесвітнього економічного форуму пішов з посади на тлі скандалу довкола Епштейна Вчора, 26 лютого

Бундестаг погодив закупівлю дронів-камікадзе на пів мільярда євро 25 лютого

Поліція Іспанії затримала в Німеччині підозрюваного у вбивстві Портнова 25 лютого

Рада ЄС ухвалила два документи для позики у 90 млрд для України, ще один – блокує Угорщина 24 лютого

ЄС розраховує надати Україні перший оборонний пакет з кредиту на 90 млрд у квітні 24 лютого

Канада оголосила про військову допомогу Україні та нові санкції проти Росії 24 лютого

Стармер закликав спростовувати фейки про "перемогу" Росії у війні 24 лютого