Пт, 09 жовтня 2015

Перші результати економічного форуму у Львові

Під час XV Міжнародного економічного форуму, що проходить у Львові, підписали три угоди з іноземними партнерами.

Уже підписали Меморандум про співробітництво з компанією «Фуджікура» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва підприємства, яке виготовлятиме електричне устаткування для автотранспортних засобів.

  Прес-служба ОДА повідомила, що   укладена угода  про взаєморозуміння у галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською ОДА та Спеціальним агентством з відновлюваних ресурсів (Федеративна Республіка Німеччина). Окрім цього, з польським благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» підписали договір про партнерство в наданні допомоги потерпілим під час бойових дій.

Автор: Лариса МАРЧУК

Останні новини

Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті Сьогодні, 23 червня

Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня Сьогодні, 23 червня

Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу Вчора, 22 червня

Прем’єр Британії йде у відставку Вчора, 22 червня

Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського 20 червня

Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове 20 червня

Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським 20 червня

Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС 20 червня

ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників 19 червня

ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки 19 червня