Під час XV Міжнародного економічного форуму, що проходить у Львові, підписали три угоди з іноземними партнерами.
Уже підписали Меморандум про співробітництво з компанією «Фуджікура» щодо реалізації інвестиційного проекту з будівництва підприємства, яке виготовлятиме електричне устаткування для автотранспортних засобів.
Прес-служба ОДА повідомила, що укладена угода про взаєморозуміння у галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською ОДА та Спеціальним агентством з відновлюваних ресурсів (Федеративна Республіка Німеччина). Окрім цього, з польським благодійним фондом «Жертвам війни в Україні» підписали договір про партнерство в наданні допомоги потерпілим під час бойових дій.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Бельгія видала ордер на арешт колишнього єврокомісара у справі про корупцію в Європарламенті
Відставка прем'єра Британії, Навроцький як Орбан, зняття санкцій з Ірану: новини дня
Представники польського бізнесу закликають Польщу та Україну до діалогу
Прем’єр Британії йде у відставку
Сибіга поверне Польщі свою державну нагороду через позбавлення ордена Зеленського
Угорський прем’єр розповів деталі зустрічі з Зеленським, говорили про Берегове
Мадяр розповів, як діяв проти України у ЄС і запевнив, що Орбан був проукраїнським
Навроцький постановив забрати у Зеленського орден через "героїв УПА" і пригрозив щодо ЄС
ЗМІ: Міноборони Німеччини зацікавилося ракетами двох українських виробників
ЗМІ: уряд Стармера закликатиме його готуватися до відставки