Пт, 09 жовтня 2015

На Львівщині звільнено з роботи начальника Служби автомобільних доріг

«За ініціативою Львівської обласної державної адміністрації минулого тижня звільнено начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка», – повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За словами Ірини Гримак, заступника голови ОДА, керівництво облдержадміністрації ще півроку тому звернулося до Міністерства інфраструктури, «Укравтодору» та Прем'єр-міністра України щодо звільнення Юрія Лазаренка.

– Ми неодноразово вказували на те, що в Службі автомобільних доріг Львівщини є грубі порушення, на те, що немає жодної співпраці та ефективного управління в сфері дорожнього господарства, а також йде певний спротив щодо ремонту доріг, – цитує слова  Ірини Гримак прес-служба Львівської ОДА.

Автор: Лариса МАРЧУК

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Франція виступила за призупинення торгової угоди ЄС зі США через погрози Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський підтвердив, що Україну запросили до Ради миру Трампа Вчора, 20 січня

Зеленський назвав свою умову для зустрічі з Трампом у Давосі Вчора, 20 січня

Зеленський: стан ППО України залежить від єдності Європи і Америки Вчора, 20 січня

Зеленський: Європі слід мати власну армію, але не альтернативу НАТО Вчора, 20 січня

ЗМІ: Трамп запросив 49 країн у Раду миру, Україна отримала запрошення, але думає Вчора, 20 січня

Axios: зустріч Трампа із Зеленським у Давосі все ж буде, але прориву не очікують Вчора, 20 січня

Данія і Гренландія запропонували розгорнути на острові місію НАТО Вчора, 20 січня

Помста Трампа за "Нобеля", 39 загиблих в Іспанії, Болгарія без президента: новини дня Вчора, 20 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі 19 січня