Відповідне розпорядження голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін підписав 7 жовтня.
«У зв'язку з тим, що середньодобова температура повітря в Харківській області знизилася до +8 градусів, ми починаємо опалювальний сезон, не чекаючи 15 жовтня. У цьому році Харківська область вперше підготувалася до початку опалювального сезону заздалегідь – усі роботи були завершені до 1 жовтня, тому в нас є можливість розпочати опалювальний сезон раніше звичного терміну», – повідомив Ігор Райнін.
За його інформацією, на цей момент усі системи теплопостачання області готові до початку роботи. Котельні повністю забезпечені вугіллям, пелетами і брикетами. Газ готовий до подачі на газові котельні.
Ігор Райнін також рекомендував керівництву міста Харкова розглянути можливість розпочати опалювальний сезон одночасно з усією областю.
Архів журналу Віче
|
№4 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
МЗС – про припинення вогню на Близькому Сході: "Час проявити рішучість для примусу Москви"
Трамп: США та Іран погодилися на двотижневе припинення вогню
Верховна Рада ухвалила закон про "промисловий безвіз" із ЄС
У Румунії висунули звинувачення двом українцям у справі про "вибухові" посилки
Зеленський: затяжна війна на Близькому Сході може відвернути США від України
Трамп підтвердив порятунок другого члена екіпажу винищувача F-15, який збили над Іраном
Німеччина вважає, що ЄС має відмовитися від одностайності заради ефективності
Зеленський прибув до Стамбула: зустрінеться з Ердоганом
У Сенаті вимагають пояснень щодо візиту групи підсанкційних російських депутатів
Зеленський: маємо бути готові до можливої зупинки постачань зброї США