Офіс Харківської області у Вашингтоні стане центром міжнародного наукового і бізнес-співробітництва, розповів радник із зовнішньоекономічної діяльності заступника голови Харківської ОДА Дмитро Шувал під час VII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».
За словами Дмитра Шувала, створення Офісу Харківської області у Вашингтоні – один із фундаментальних аспектів розвитку регіону й надалі – всієї країни.
«Вашингтон – це центр світової економіки. Створення офісу Харківської області дозволить нам розвивати міжнародні відносини з представниками бізнесу, наукових центрів та інститутів, – пояснив Дмитро Шувал. – Ми провели переговори з американськими лобістськими компаніями, які допоможуть нам створити в Америці важелі розвитку Харківського регіону. Все це фінансується за рахунок особистих коштів небайдужих до долі України людей, без залучення бюджетних грошей».
Дмитро Шувал зазначив, що в рамках Офісу Харківської області у Вашингтоні буде організована, зокрема, робота з гуманітарною допомогою, налагоджені торговельні місії та співпраця з американськими компаніями у сфері енергозбереження.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Прогноз-2026 від Мелоні, кораблі класу "Трамп", Польща затримала шпигуна: новини дня
Зеленський заслухав доповіді української делегації про зустрічі у США
Що таке причеп-самоскид і де він реально потрібен
Переговори у США, зброя проти Starlink, посланець Трампа у Гренландії: новини дня
Литва про викрадення Росією цивільних на Сумщині: це воєнний злочин
NBC розповіло про непублічне суперництво Віткоффа та Рубіо щодо України
Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії на пів року
Ukraine Facility: Україна отримала від ЄС 2,3 млрд євро
Чому гільзу протеза ноги доводиться міняти щопівроку?
Париж анонсував подальші новини щодо можливих переговорів Путіна і Макрона