Ср, 02 вересня 2015

У Полтаві відкрили меморіальну дошку ще одному герою АТО

 

У Полтавській державній аграрній академії 1 вересня відкрили пам’ятну дошку загиблому герою АТО Максиму Ошеці. Він закінчив цей навчальний заклад у 2012 році.

У 2013 році був призваний на строкову військову службу. Служив у військовій частині А 0139 у місті Києві. По закінченні залишився працювати за контрактом. Сержант, командир відділення.

Коли в Україні почалася неоголошена війна, 101-у окрему бригаду, в якій служив Максим, направили в зону АТО. Помер 16 жовтня 2014 року в одній із лікарень Донецької області від тяжкого поранення, яке дістав під час виконання бойового завдання.

Посмертно був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

На відкриття зібралося чимало полтавців, серед них друзі, рідні, військові побратими. Серед присутніх був і голова облради Петро Ворона.

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Данія оголосила новий пакет військової допомоги Україні на понад $210 млн Сьогодні, 12 листопада

ЗМІ: Британія не хоче платити ЄС 6,75 млрд євро за приєднання до ключового оборонного фонду Вчора, 11 листопада

Рада ЄС 13 листопада за сніданком обговорить "репараційні позики" та фінансування України Вчора, 11 листопада

Оформлення на ПП "Дяківці" на кордоні з Румунією призупинено через удари РФ по енергетиці Вчора, 11 листопада

ЗМІ: у Німеччині вважають, що підривачі "Північних потоків" діяли під проводом Залужного 10 листопада

Зеленський: Україна хоче замовити 27 систем ППО Patriot у США 10 листопада

Прем’єр Іспанії категорично проти запропонованого Трампом обсягу витрат на оборону 09 листопада

США заперечили заяву Угорщини про безстрокове звільнення від санкцій щодо енергоносіїв РФ 09 листопада

Фіцо проти використання росактивів на користь України 09 листопада

Сибіга звернувся до партнерів після чергового масованого обстрілу РФ 08 листопада