За інформацією начальника відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури області Катерини Діденко, упродовж першого півріччя 2015 року до органів прокуратури Полтавської області надійшло 7 тисяч звернень.
Майже 5 тисяч громадян та юридичних осіб отримали відповіді від прокурорсько-слідчих працівників. Понад 2 тисячі скарг скеровані для вирішення за належністю до інших відомств у зв’язку зі зміною форми реалізації повноважень органів прокуратури, адже чинним законодавством прокуратуру позбавлено права проводити перевірки в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів.
«Найбільше (2 637) скарг, що надійшли до прокуратури, стосувалися питань досудового розслідування, 472 звернення – представництва інтересів громадян та держави в суді. За зверненнями громадян цієї категорії до суду було подано 197 позовів на загальну суму 2 мільйони 379 тисяч гривень. Передусім це питання оплати праці», – зазначила Катерина Діденко.
За її словами, вирішено чимало питань за зверненнями щодо додержання законодавства при виконанні рішень судів, кримінально-виконавчого законодавства, участі прокурора в кримінальному провадженні в суді.
На особистому прийомі прокурора області, його заступників та прокурорів міст, районів, міжрайонних побувало більш як 2 тисячі осіб.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський і Мерц розпочали зустріч з посланцями Трампа у Берліні
Зеленський розповів, коли може відбутися його візит в Польщу
Зеленський прибув до Берліна
ЗМІ: Віткофф і Кушнер вже прибули в Берлін
Зеленський анонсував україно-американський день у Берліні
ЗМІ: Віткофф зустрінеться із Зеленським і європейськими лідерами в Берліні
Чехія поставила Україні 1,8 млн боєприпасів
Президент Фінляндії скасував поїздку до США й поїде до Берліна на переговори щодо України
Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня
Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів