Вт, 18 серпня 2015

У центрі Львова – безалкогольний ярмарок

Із 21 по 30 серпня на проспекті Свободи у Львові відбудеться  ярмарок. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

  На ярмарку буде повністю відсутня торгівля алкогольною та слабоалкогольною продукцією. Згідно з рішенням ЛМР організатором ярмарку до Дня незалежності України є товариство з обмеженою відповідальністю «Львівські ярмарки». Воно має право залучати підприємства та організації різних форм власності зі Львова та областей України для здійснення торгівлі товарами вітчизняного виробництва.

«Львівські ярмарки» мають у встановлений термін змонтувати та демонтувати торгові місця, а також обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі під час проведення заходів.

Автор: Лариса МАРЧУК

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Іспанія цьогоріч надасть підтримку Україні на мільярд євро Вчора, 18 березня

ЗМІ: Росія розширила підтримку Ірану розвідданими у протистоянні зі США та Ізраїлем Вчора, 18 березня

Зеленський розпочав візит до Іспанії, де має зустрічі з прем'єром і королем Вчора, 18 березня

Словаччина не вірить обіцянці України відновити "Дружбу" за шість тижнів Вчора, 18 березня

Що насправді хоче жінка, коли каже «мені нічого не треба» Вчора, 18 березня

Зеленський обговорив з Рютте розширення масштабів закупівлі зброї США для України Вчора, 18 березня

У НАТО відмовили Трампу, перевірка їде на "Дружбу", ЄС відкрив усі кластери Україні: новини дня Вчора, 18 березня

Україна та Британія підписали декларацію про посилення військової співпраці 17 березня

Зеленський обіцяє лідерам ЄС відновити "Дружбу" через півтора місяця – документ 17 березня

У Єврокомісії сподіваються, що питання з 90 млрд для України вирішиться до 19 березня 17 березня