Пт, 14 серпня 2015

Нова поліція, рибоохорона. Хто наступний?

 

Услід за змінами в МВС (поліція замість міліції) очікуються нововведення в структурі охорони рибного господарства. До кінця поточного року в Україні почне працювати нова рибоохорона. Наразі проведено переговори з міжнародними організаціями, готовими надати фінансування для придбання нової техніки.

Про зміни в цьому відомстві розповів голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів. За його словами, нова рибоохорона працюватиме за новими стандартами. Вона буде організована за принципами патрульної служби. Нині відомство очікує відповідної постанови Кабміну. Якщо все піде гладко, за 3–4 місяці нова рибоохорона приступить до роботи. Буде залучено близько тисячі осіб по всій країні.

Ярема Ковалів підкреслив, що запросив до праці молодих людей, готових впроваджувати нові принципи в системі Держрибагентства. Стару рибінспекцію планують ліквідувати й створити абсолютно нову. Буде проведено відкритий конкурс для навчання людей, також візьмуть людей без досвіду. Головне, щоб це була чесна і не корумпована людина, готова вчитися й міняти Україну на краще.

Також голова Державного агентства рибного господарства відзначив, що сьогоднішня рибоохорона не справляється з покладеним на неї завданням. Причин на те безліч: брак матеріально-технічного забезпечення для боротьби з браконьєрами, мала заробітна плата, корумпованість галузі тощо.

Автор: Сергій Дубровін

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Неформальний саміт лідерів ЄС в Анголі щодо миру в Україні розпочався: стали відомі деталі Сьогодні, 24 листопада

Кошта про результат зустрічі лідерів ЄС в Анголі щодо миру в Україні: "ми рухаємося вперед" Сьогодні, 24 листопада

Кошта: рішення про заморожені активи РФ та санкції "потребують повної участі ЄС" Сьогодні, 24 листопада

Зеленський: українська делегація повертається із Женеви Сьогодні, 24 листопада

ЗМІ дізнались про обговорення щодо запрошення Зеленського до США Сьогодні, 24 листопада

WP: Трамп не заглиблювався в деталі "мирного плану" його адміністрації щодо України Сьогодні, 24 листопада

Кошта поговорив із Зеленським перед спецзустріччю лідерів ЄС щодо "мирного плану" Сьогодні, 24 листопада

FT: в Європі побоюються, що Трамп припинить будь-яку підтримку України Сьогодні, 24 листопада

Україна і США обіцяють повагу до суверенітету в оновленому документі щодо миру Сьогодні, 24 листопада

ЗМІ дізнались, які корективи Європа хоче внести у "мирний план" США Вчора, 23 листопада