Пт, 17 липня 2015

На Харківщині учасники АТО до кінця року отримають квартири

Про це повідомив під час прес-конференції в Харківській ОДА заступник міністра соціальної політики України Валерій Ярошенко. Він зазначив, що на сьогодні в держбюджеті закладено 150 млн. гривень на придбання квартир для учасників АТО.

«Сьогодні заповненням заявок на надання квартир для бійців АТО займається Департамент капітального будівництва облдержадміністрації. Раніше ми не могли діяти, оскільки до постанови Кабміну не було відповідного порядку. Наразі його розробили, документи заявників вже підготовлені. Зі свого боку, облдержадміністрація зробить все дуже оперативно», – запевнив т.в.п. заступника голови ОДА Вадим Глушко.

За його словами, нині в роботі – 7 заявок, по них учасникам АТО будуть виділені квартири до кінця року. «Якщо постане потреба надати житло більшій кількості людей намагатимемося допомогти всім», – додав т.в.п. заступника керівника регіону.

Автор: Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Михайло Зборовський (екс бенефіціар Космобет): Чому людський фактор стає головним ризиком 2026 року Сьогодні, 19 березня

Орбан наполягає: розблокування 90 млрд не буде, доки не запрацює "Дружба" Сьогодні, 19 березня

Прем’єр Люксембургу вважає, що ЄС знайде спосіб обійти вето Орбана Сьогодні, 19 березня

Прем’єр Нідерландів: вето Угорщини неприйнятне, не треба піддаватися на шантаж Орбана Сьогодні, 19 березня

Україна представила представнику ЄС план відновлення "Дружби" Сьогодні, 19 березня

Угорщина заборонила в’їзд до Шенгену трьом українцям через "погрози" Орбану Сьогодні, 19 березня

ЗМІ: у разі перемоги Орбана у ЄС планують серйозну розмову про його майбутнє  Сьогодні, 19 березня

Де Вевер пояснив, що мав на увазі під "нормалізацією стосунків" з Росією Сьогодні, 19 березня

Іспанія цьогоріч надасть підтримку Україні на мільярд євро Вчора, 18 березня

ЗМІ: Росія розширила підтримку Ірану розвідданими у протистоянні зі США та Ізраїлем Вчора, 18 березня