Ср, 15 липня 2015

У Харківській області встановили більш як 700 «тривожних» кнопок для екстреного виклику міліції

Про це повідомив начальник управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Харківській області підполковник міліції Дмитро Косінов. Він також розповів про правила поведінки й необхідні дії в екстрених ситуаціях.

«Якщо ви стали жертвою вуличної злочинності, свідком порушення законності або підозрілих дій, в жодному разі не втрачайте самоконтроль і негайно телефонуйте до міліції. Якщо ж можливості здійснити телефонний дзвінок немає, уважно озирніться навколо. На будівлях, розташованих на центральних вулицях Харкова та районних центрів, ви обов'язково побачите інформаційний стікер «Екстрений виклик міліції», – розповів правоохоронець.

Ці наклейки свідчать про те, що в приміщенні встановлено загальнодоступну кнопку виклику міліції. Тобто громадянину, щодо якого було скоєно правопорушення або який став свідком неправомірних дій, досить звернутися до співробітника цього об'єкта з проханням викликати міліцію. Після того, як адміністрацією об'єкта буде натиснута «тривожна кнопка», найближча група затримання ДСО прибуде до місця виклику протягом 3–5 хвилин.

На сьогоднішні більшість таких кнопок встановлені на центральних і потенційно небезпечних вулицях Харкова та районних центрів, а також у магазинах, аптеках, пунктах обміну валют. Як правило, вони працюють цілодобово. Усього таких «тривожних» кнопок на Харківщині – понад 700.

Як запевнив начальник управління Державної служби охорони при ГУМВС України в Харківській області, «тривожні» кнопки є ефективним заходом у забезпеченні профілактики правопорушень у громадських місцях, а також надання своєчасної та дієвої допомоги населенню правоохоронними органами.

Автор: Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Німеччина зберігає довіру до України на тлі скандалу з корупцією в енергетиці Сьогодні, 13 листопада

Реакція ЄС на плівки Міндича, 19 млрд від Норвегії, Макрон зупиняє пенсійну реформу: новини дня Сьогодні, 13 листопада

У Брюсселі презентували "Щит демократії" для боротьби з дезінформацією з Росії Вчора, 12 листопада

У Норвегії проти використання суверенного фонду для гарантій кредиту ЄС для України Вчора, 12 листопада

У Фінляндії вважають, що корупційний скандал в Україні не вплине на фіндопомогу з ЄС Вчора, 12 листопада

Прокуратура Грузії порушила справу проти опозиційного експрем’єра Вчора, 12 листопада

Німеччина виділяє додаткові 40 млн євро зимової допомоги для України Вчора, 12 листопада

Британський міністр відкинув чутки в ЗМІ про намір "замінити" Стармера Вчора, 12 листопада

Данія оголосила новий пакет військової допомоги Україні на понад $210 млн Вчора, 12 листопада

ЗМІ: Британія не хоче платити ЄС 6,75 млрд євро за приєднання до ключового оборонного фонду 11 листопада