Нині під загрозою закриття опинилося одразу 10 автостанцій, зокрема й у районних центрах Нові Санжари, Чорнухи, Чутове, Козельщина, Глобине, Оржиця і Семенівка. Це пов’язано з тим, що різко впала їхня прибутковість, оскільки приватні перевізники дедалі частіше відмовляються від послуг так званих стаціонарних пунктів обслуговування пасажирів. У той же час закриття автостанцій значно погіршить рівень обслуговування пасажирів, особливо на міжміських маршрутах.
Цими днями заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий провів спеціальну нараду щодо подальшого функціонування автостанцій на території Полтавської області за участю керівників структурних підрозділів та голів райдержадміністрацій. На ній і намагалися знайти конструктивні рішення. Так, за підтримки місцевої влади та громад нині вже вдалося вирішити питання у Чорнухах, Козельщині, Опішні, де на основі співфінансування знайшли можливість продовжити функціонування автостанцій.
Віталій СКОБЕЛЬСЬКИЙ.
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Палата депутатів Румунії "мовчки" схвалила законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Туск розповість про суперечку з Зеленським на саміті країн Е5
Зеленський підписав суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо декларування суддів
ЗМІ: в уряді Польщі вважають, що Навроцький хотів зірвати конференцію з відновлення
Німеччина припинила багатомільярдний проєкт будівництва фрегатів
Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року
Зеленський не поїхав до Польщі, Лукашенко втік з Білорусі, відставка уряду Литви: новини дня
В МЗС вважають виправданим, щоб Свириденко очолювала делегацію України в Гданську
FT: Трамп розповів Зеленському, як його вразили воєнні успіхи України
Офіційно: Зеленський не їде на URC до Гданська, делегацію очолить Свириденко