Вт, 23 листопада 2021

Ліквідація ДФС, призначення глави САП: Гетманцев розповів деталі меморандуму із МВФ

Голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев заявив, що одним із структурних маяків меморандуму України з МВФ є завершення до кінця листопада процесу відбору і призначення керівника САП і забезпечення її автономії.

фото: рбк-україна

Голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев заявив, що одним із структурних маяків меморандуму України з МВФ є завершення до кінця листопада процесу відбору і призначення керівника САП і забезпечення її автономії.

Про це він сказав у коментарі "Інтерфакс-Україна".

"Більше того, меморандум містить намір "продовжити захищати вразливі верстви населення через достатні асигнування на соціальні програми". Маються на увазі субсидії. Не те що підвищення тарифів немає, навпаки - є заходи, спрямовані на підтримку населення в період підвищення світових цін на газ", - заявив нардеп.

За його словами, меморандум також передбачає ухвалення "ресурсного" законопроєкту №5600, покращення адміністрування акцизів, податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з продажу нерухомості та рентної плати.

Гетманцев додав, що меморандум із Фондом містить норму про "покращення адміністрування податків" та мінімізацію можливостей для зловживань, зокрема покращення адміністрування акцизів та ПДФО з продажу об'єктів нерухомості.

"Україна, згідно з меморандумом, має намір "закрити податкові лазівки, пов'язані з операціями з нерухомістю, та покращити оцінку бази оподаткування для податку на прибуток підприємств та рентних платежів", - сказав голова комітету.

"Меморандум передбачає намір України знизити дефіцит держбюджету до 3,5% ВВП (держбюджет на 2021 рік передбачає дефіцит у 5,5%), але це вже закладено у проєкт бюджету на 2022 рік.

Крім того, Україна висловила намір у відповідь на нещодавнє підвищення цін на газ запровадити прозорі заходи захисту незахищених верств населення, зміцнення фінансового стану підприємств теплової комунальної енергетики", - додав він.

Меморандум також передбачає продовження впровадження пенсійної реформи, каже Гетманцев.

Також Україна зобов'язується оприлюднити результати аудиту Фонду боротьби з COVID-19 до кінця цього року.

Крім цього, серед намірів України - запуск Бюро економічної безпеки та ліквідація до кінця грудня цього року ДФС.

Нагадуємо:

Міжнародний валютний фонд завершив перший перегляд програми stand-by та погодив виділення Україні другого траншу у 700 млн доларів

Україна та Міжнародний валютний фонд 18 жовтня досягли згоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми Stand-By.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №5/2016 №5
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Вже 29 країн готові приєднатися до угоди про Спецтрибунал для Росії Сьогодні, 12 травня

Україна просить Європу стати посередником в укладенні "аеропортного перемир’я" з РФ Сьогодні, 12 травня

Румунія закликає перегрупувати сили, щоб захистити східний фланг ЄС від російських дронів Сьогодні, 12 травня

Каллас прогнозує відкриття всіх перемовних кластерів для України "до літа" Сьогодні, 12 травня

Зеленський: Україна очікує на перші транші з 90 млрд євро від ЄС у червні Сьогодні, 12 травня

Україна не отримає перший транш з позики ЄС на 90 млрд євро раніше, ніж у червні Вчора, 11 травня

Пісторіус вважає заяви Путіна про близький кінець війни черговим обманом Вчора, 11 травня

У Мадяра кажуть, що Росія залишиться партнером попри загрозу безпеці Угорщини Вчора, 11 травня

41 депутат Лейбористської партії закликає Стармера піти у відставку Вчора, 11 травня

Сибіга: Україна не підтримує кандидатуру Шредера як переговірника з РФ від ЄС Вчора, 11 травня