Радниця міністра енергетики Лана Зеркаль заявила, що по "Північному потоку-2" готові прокачати до кінця року 5,6 млрд кубометрів, а ГТС України могла б 11.
Радниця міністра енергетики Лана Зеркаль заявила, що по "Північному потоку-2" готові прокачати до кінця року 5,6 млрд кубометрів, а ГТС України могла б 11.
Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.
За її словами, Росія через політику газового шантажу не хоче використовувати українську газотранспортну систему, яка готова прокачати більше газу, ніж це станом на сьогодні може зробити газопровід "Північний потік-2".
"Вони її не використовують, тому що вони хочуть, щоб запустилися "потоки", які вони будуть повністю контролювати і фактично тримати Європу у своїх газових "обіймах", - сказала вона.
Нагадуємо:
Компанія Nord Stream 2 AG повідомила, що перша нитка російського газопроводу "Північний потік-2" заповнена технічним газом і готова до транспортування палива.
Для початку поставок газу з РФ проєкту необхідна сертифікація в якості незалежного оператора транспортної системи.
Заявку на цю сертифікацію від компанії Nord Stream 2 Федеральне мережеве агентство Німеччини отримало 13 вересня.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рада ЄС 11 лютого в Брюсселі обговорить військову допомогу Україні за участі Федорова
ЄС у рамках гарантій безпеки хоче облаштувати два військові тренувальні центри в Україні
Європарламент проголосує щодо 90 млрд євро для України 11 лютого
ЗМІ: НАТО найближчими днями готується запустити військову місію в Арктиці
Сійярто відкрито підтримав нелегальне переправлення українців через кордон
Прем'єр Франції виключив намір балотуватись в президенти
Сибіга закликає прискорити мирні переговори у війні РФ проти України
Президент Словаччини вважає помилкою передачу Україні МіГ-29
Федоров вперше візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО і "Рамштайні"
Сибіга: терор Росії ставить всю Європу під загрозу ядерної аварії