РНБО доручила Кабінету міністрів розглянути питання допомоги Молдові з постачаннями газу.
РНБО доручила Кабінету міністрів розглянути питання допомоги Молдові з постачаннями газу.
Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов, його цитує агентство "Інтерфакс-Україна".
"Ми ухвалили рішення доручити Кабінету міністрів це питання розглянути. Ми розуміємо, що таку допомогу Республіці Молдова ми найближчим часом можемо зробити", - сказав Данілов на брифінгу в п'ятницю за результатами засідання РНБО.
За його словами, з таким проханням до українського уряду звернулася прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця.
"Прем'єр-міністр України отримав листа від своєї колеги з проханням допомогти газом, щоб уникнути складної ситуації, що склалася з урахуванням того шантажу, який наразі там робить "Газпром", - пояснив Данілов.
Пізніше він уточнив, що це буде газ у борг, не за гроші, і потім Молдова поставлений ресурс поверне.
За його словами, це необхідно зробити, оскільки Україна та Молдова об'єднані, й в України є території, які живляться газом із Молдови.
Уряд Молдови 22 жовтня схвалив режим надзвичайного стану терміном на 30 днів через сформовану в країні ситуацію у сфері енергетики.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції зі своїм молдовським колегою Ніколає Попеску у Києві заявив, що Україна співпрацюватиме з Молдовою у питаннях газопостачання.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі
Що таке 3D розвал-сходження і чому воно точніше за класичне регулювання
Додаткові витрати на виправлення помилок: чи потрібен супровід сайту спеціалістами SEO вже після запуску?
По-справжньому зламостійкі вхідні двері
ЗМІ: ЄС готує мита на 93 мільярди євро на товари зі США через погрози Трампа
Орбан похизувався запрошенням від Трампа увійти до його Ради миру
ЗМІ: Трамп хоче по $1 млрд від постійних членів його Ради миру, де останнє слово буде за ним
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей