У Туреччині взяли під арешт шістьох раніше затриманих осіб, підозрюваних у "політичному або військовому шпигунстві" - громадян Росії, Узбекистану та України.
У Туреччині взяли під арешт шістьох раніше затриманих осіб, підозрюваних у "політичному або військовому шпигунстві" - громадян Росії, Узбекистану та України.
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє турецьке Hurriyet.
Скоординовану операцію провели в Анталії 8 жовтня у рамках розслідування, що ведеться головною прокуратурою Стамбула.
Зазначається, що затримані - громадяни РФ Абдула Абдулаев, Равшан Ахмедов, Біслан Расаєв та Асланбек Абдулмуслімов, громадянин України Ігор Євфрим та громадянин Узбекистану Амір Юсупов.
Їх підозрюють у підготовці насильницьких дій проти чеченської опозиції у Туреччині та планах отримати зброю для цього. Також припускають, що підозрювані можуть бути причетні до міжнародної шпигунської діяльності.
Суд задовольнив клопотання прокурорів про арешт як запобіжний захід. Видання повідомляє, що вони перебуватимуть в пенітенціарній установі в стамбульському районі Малтепе.
За статтею "політичне та військове шпигунтсво" загрожують санкції від 15 до 20 років позбавлення волі.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Угорщина заявила, що блокуватиме 90 млрд євро Україні від ЄС до відновлення "Дружби"
Зеленський допускає ще один раунд перемовин з РФ і США у лютому
Україна отримає обладнання від шести європейських ТЕС та ТЕЦ
Что такое поворотно-откидной механизм
Франція надасть понад 70 млн євро грантової підтримки Україні
Швеція виділила пакет військової допомоги Україні на 1,2 млрд євро
Сенатори США вперше з 2022-го відвідали Одесу
Угорщина заявила, що припиняє постачання дизельного палива до України
Словаччина слідом за Угорщиною зупиняє експорт дизельного палива в Україну
В Умєрова кажуть, що Україна та РФ мали окрему зустріч у Женеві