Про що всі говорили сьогодні?
Про "відкрите небо". Україна та Європейський Союз підписали довгоочікувану угоду про Спільний авіаційний простір, відому як угоду про "відкрите небо".
Про енергетичну кризу. З 1 листопада Україна планує почати імпорт електричної енергії з Республіки Білорусь. Ці поставки покликані допомогти Україні вийти з енергетичної кризи, в якій країна опиниться в кінці жовтня.
Про "зелені борги". Кабмін надав "Національній енергетичній компанії "Укренерго" держгарантію на випуск облігацій до 22,8 млрд грн. Кошти підуть на погашення заборгованості за "зеленим" тарифом.
Про Doing Business. Виконавча рада МВФ за результатами перевірки дій директора-розпорядника фонду Кристаліни Георгієвої при укладанні рейтингу Doing Business висловила їй довіру та загалом не знайшла доказів її провини.
Про Дельта банк. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський анонсував нові підозри у справі виведення коштів із збанкрутілого "Дельта Банку".
Про "антиолігархічний" закон. ЄС підтримав Україну за відданість у боротьбі з впливом приватних інтересів, зокрема, ухвалення закону про олігархів.
Про ВВП. Міжнародний валютний фонд погіршив оцінку зростання валового внутрішнього продукту України в 2021 році з 4% до 3,5%.
Ексклюзив ЕП
Зелений тариф: яка модель може бути прийнятною для всіх
Пообіцявши купувати "зелену" електроенергію за високими цінами, держава лише посприяла збільшенню мільярдних боргів перед її виробниками. Яка бізнес-модель прийнятна для всіх?
"Відкрите небо" з ЄС: що передбачає угода та як зміняться ціни на авіаквитки
До кінця 2021 року може запрацювати угода про "відкрите небо" з ЄС. Рейсів стане більше і зросте конкуренція, завдяки чому подешевшають квитки. Українські ж авіакомпанії можуть програти.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Румунія втретє за добу оголошувала тривогу через повітряні цілі біля кордону з Україною
Естонія виділила Україні понад 300 тисяч євро на підготовку до зими
Україна отримала знижку 50% на залізничний транзит через Молдову
Румунія знищила два дрони, що дрейфували біля її газового проєкту в Чорному морі
Ексгумація Коновальця, Путін зробив поступку Трампу, президент Угорщини: новини дня
Спікер Сейму закликав Україну визнати події на Волині геноцидом задля вступу в ЄС
Полякам почнуть розсилати SMS про зліт польської авіації через удари РФ по Україні
"Не будь байдужим": у Польщі пройшли акції проти нападів на українців
ЄС вніс до Фонду підтримки енергетики України додаткові 30 млн євро
Вучич: бажаємо, щоб Україна відкрила і закрила всі переговорні кластери на шляху до ЄС