Пн, 13 вересня 2021

Новини 13 вересня: збитки УЗ, газове ралі, тариф на електроенергію

Про що говорили сьогодні?

Про збитки УЗ. За перше півріччя 2021 року "Укрзалізниця" прозвітувала про 1,4 мільярда гривень сукупних чистих збитків.

Про газове ралі. Ціни на газ на головному європейському хабі TTF зросли до 754 доларів за тисячу кубометрів 13 вересня, на українському ринку 10 вересня вона становила 22 тисячі гривень.

Про тариф на електроенергію. Віцепрезидентка Світового банку у справах Європи та Центральної Азії Анна Б'єрде вважає, що Україні потрібно поступово підвищувати тариф на електроенергію населенню до рівня, що відображатиме витрати - подальше зниження тарифів ставить під загрозу фінансове оздоровлення сектора.

Про корпоративне управління. Віце-президент Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б'єрде заявила, що впровадження корпоративного управління в Україні відстає і в деяких питаннях відбувся відкат назад.

Про "Північний потік-2". Федеральне агентство з мереж Німеччини (Bundesnetzagentur) підтвердило, що отримало усі необхідні документи для початку процесу сертифікації газопроводу "Північний потік-2".

Ексклюзив ЕП:

Е-гривня на підході. Як світ переходить на крипту та що зробила для цього Україна

Звичні способи розрахунку невдовзі доповнять офіційні цифрові валюти. Для чого центральні банки світу їх впроваджують?

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Сьогодні, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Сьогодні, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Сьогодні, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Сьогодні, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Сьогодні, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Сьогодні, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Сьогодні, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ Вчора, 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського Вчора, 05 березня

Зеленський може приїхати на саміт лідерів ЄС у Брюсселі 19 березня Вчора, 05 березня