Віце-прем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявляє, що "білим" хакерам поки не вдалося виявити уразливість в системі "Дія"
vin.gov.ua
Віце-прем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявляє, що "білим" хакерам поки не вдалося виявити уразливість в системі "Дія".
Джерело: Федоров у "Подробицях тижня" на телеканалі "Інтер" у неділю ввечері, повідомляє "Інтерфакс-Україна"
Пряма мова: "Конкурс і зараз проходить, він тепер постійний. Гроші поки не виплачували".
Деталі: Міністр підкреслив, що білим хакерам поки не вдалося виявити уразливість у системі "Дія".
Що передувало: Міністерство цифрової трансформації України запустило баг-баунті (Bug Bounty) для "білих" хакерів з пошуку вразливостей у мобільному додатку "Дія" із загальним призовим фондом $35 тис.
27 липня розпочався другий етап баг-баунті застосунку "Дії", Міністерство цифрової трансформації влаштовує його за підтримки USAID.
Перший етап проводився у грудні торік. Тоді у Мінцифри казали, що другий етап триватиме довше і надасть можливість кожному фахівцю з кібербезпеки спробувати свої сили в тестуванні Дії на вразливості.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін