Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва телефоном поспілкувалася з президентом Володимиром Зеленським та анонсувала візит місії фонду до України у вересні
Крісталіна Георгієва
imf
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва телефоном поспілкувалася з президентом Володимиром Зеленським та анонсувала візит місії фонду до України у вересні.
Джерело: Георгієва та Зеленський у Twitter
Пряма мова Георгієвої: "Дуже конструктивна телефонна розмова з президентом України Володимиром Зеленським щодо успішного економічного прогресу України в рамках програми МВФ.
З нетерпінням чекаю на продовження нашої продуктивної співпраці під час місії у вересні".
Пряма мова Зеленського: "МВФ для України є важливим партнером, і сьогоднішня розмова повною мірою це продемонструвала. Дякую за підтримку України та сподіваюсь на подальшу співпрацю".
Читайте також: МВФ поїхав, але ви тримайтеся: чому Україна не отримала грошей та у що це виллється
Нагадуємо:
Під час перемовин між Україною та Міжнародним валютним фондом сторони досягли порозуміння у питаннях антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та незалежности НАБУ - незабаром очікується угода на рівні персоналу.
Український уряд, як і раніше, сподівається на отримання у цьому році від МВФ траншу близько 0,7 млрд дол за програмою stand by.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня