Чт, 08 квітня 2021

Аеропорт "Дніпропетровськ" декомунізували

Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" офіційно перейменували на "Дніпро"

Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" офіційно перейменували на "Дніпро".

Джерело: міністр інфраструктури України Владислав Криклій у Facebook

Пряма мова: "Немає більше аеропорту "Дніпропетровськ", є "Днiпро". Стара назва аеропорту "Дніпропетровськ" залишилася остаточно в минулому. У сертифікатах аеродрому, збірнику аеронавігаційної інформації, в інформаційних матеріалах, а також в реєстрах нинішній аеропорт вже має назву "Днiпро"".

Деталі: Він також додав, що цієї весни жителі Дніпра та Дніпропетровської області зможуть проголосувати, на честь якого знакового історичного діяча буде названий новий аеропорт.

За словами Криклія, до кінця наступного року у "Дніпрі" почне функціонувати новий термінал, до якого перенаправлять і всі літаки, а до кінця 2023 року в аеропорту з’явиться нова злітно-посадкова смуга.

Передісторія:

19 травня 2016 року Верховна Рада в рамках декомунізації перейменувала місто Дніпропетровськ на місто Дніпро.

Українська правда

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Загроза нападу на Польщу, політична криза у Молдові, поступка Мадяра Україні: новини дня Сьогодні, 04 липня

Болгарія не підтримає 21-й пакет санкцій ЄС, якщо з нього не приберуть два імені Вчора, 03 липня

ЄС 8 липня вирішить, чи просуватися з відкриттям 6-го кластера для України Вчора, 03 липня

Сибіга у Варшаві запропонував антикризові заходи для відносин з Польщею Вчора, 03 липня

У Литві представили склад нового уряду: глави МЗС і Міноборони зберегли посади Вчора, 03 липня

У МЗС підтвердили, що Сибіга прибуде у Варшаву на зустріч із Сікорським Вчора, 03 липня

WSJ: Гегсет хотів радикальнішого скорочення військ США в Європі Вчора, 03 липня

Федоров звернувся до майже 40 країн з проханням передати ракети до Patriot із запасів Вчора, 03 липня

Польські ЗМІ дізналися, коли Сибіга відвідає Варшаву для зустрічі з Сікорським Вчора, 03 липня

Реакція Європи на обстріл Києва, Україна шукає Patriot, контакти з зятем Трампа: новини дня Вчора, 03 липня