Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 квітня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів”.
Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 квітня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів".
Про це йдеться на сайті ОП.
Цим рішенням РНБО підтримала внесені Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій строком на три роки до десяти фізичних осіб.
Також, згідно з рішенням РНБО, санкції застосовані до 79 компаній.
Кабінет Міністрів разом з СБУ та Національним банком України мають забезпечити реалізацію та моніторинг ефективності вказаних обмежувальних заходів.
Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.
Нагадуємо:
2 квітня на засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди. Згодом оприлюднили перелік цих людей
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга: Україна виявила пропагандистську кампанію Росії, пов’язаною з кризою в Сеуті
Італія призупиняє дію Шенгенської угоди з Іспанією
Українські рятувальники вирушили до Франції гасити лісові пожежі
У Польщі кажуть, що Україна надала "конкретну пропозицію" щодо передачі МіГ-29
Трамп вже "не впевнений", чи дозволить Україні виробляти ракети до Patriot
ЗМІ дізнались, коли до Києва прибудуть спецпосланці Трампа
У Польщі затримали чоловіка, який закликав вбити Зеленського
Польща розгляне передачу Україні додаткових ракет до Patriot
ЄС затвердив продовження тимчасового захисту для українців і зміни щодо "ухилянтів"
Рада ЄС затвердила оновлений план реформ України для виділення 8,3 млрд євро