Про що говорили на цих вихідних.
Про провайдера з РФ. Російський провайдер хмарних сервісів і послуг дата-центрів Selectel планує вихід на український ринок.
Про підсумки лютого для ГТС. Транзит газу в Європу знизився на чверть. У лютому 2021 він склав 2906 млн куб. м, це на 25% менше, ніж в січні.
Про "Nord Stream 2". Глава ГТС Сергій Макогон розповів про сценарії в разі добудови "Nord Stream 2", якщо російський газ піде в обхід України.
Про програму "Доступна іпотека 7%". Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що до державної програми "Доступна іпотека 7%" можуть приєднатися ще 12 банків.
Читайте також: "Газова драма" в Донецькій області. Як відключали і відновлювали теплопостачання в Донецькій області і чому влада і облгаз звинувачують один одного: хронологія і позиція сторін
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Нордично-Балтійська вісімка за відкриття всіх кластерів для України у червні–липні
Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України
Обіцянка Туска для України, Болгарія зупиняє допомогу ЗСУ, Іран збив гелікоптер США
Зеленський у Таллінні підписав угоду про дрони з новим прем’єром Латвії
Зеленський про листи Путіну і Трампу: я отримав результат, який був потрібен
Туск обіцяє "не торгувати підтримкою українських амбіцій" у контексті вступу в ЄС
Фон дер Ляєн анонсувала заборону на вʼїзд до ЄС усім, хто воював проти України
Рада ухвалила суперечливий "євроінтеграційний" проєкт щодо судової реформи
В новому уряді Болгарії заявили про припинення військової допомоги Україні
Женские футболки и майки: материал, силуэт и логика базового слоя